Telefon:
+420 739 830 062
Kontaktní formulář
X

Novinky a akce

PF 2013

20. 12. 2012
Klidné prožití vánočních svátků, do nového roku Vše podle představ a hlavně železné zdraví!

Díky za Vaši přízeň i v roce 2013, Kovovýroba Jedlička

Proběhli vánoční trhy

12. 12. 2012
Děkujeme všem, kdo jste nás přišli podpořit ke stánku na vánočních trzích. Ať Vám zakoupené kované výrobky krášlí domov.

Zveme Vás na vánoční trhy

25. 11. 2012
Vážení zákazníci, kamarádi, známí,

v předvánočním čase se vše zrychluje a nastává shon. Přijďte si užít předvánoční pohody na vánoční jarmarky, které ještě nejsou komerční.

1.12. v Hrušovanech, 2.12. v Blučině, 9.12. v Židlochovicích najdete náš stánek s kovanými doplňky i většími kovanými předměty jako stojany na vánoční stromečky, stojany na víno, krbové nářadí a mnohé další...

Vaši návštěvu odměníme voňavou perníkovou Jedličkou. :o)

Těší se na Vás tým Kovovýroba Jedlička.

HLEDÁME ODVÁŽNÉHO ZÁKAZNÍKA

06. 11. 2012
Hledá se odvážný zákazník! Nechejte se inspirovat podzimem a objednejte si u nás kovaný plot s posuvnou bránou s pohonem v barvě podzimu. V zahraničí je okrová - "rezavá" barva už moderní. Buďte odvážní a použijte odstín rezavé na novém plotě i na Vašem domě.

Kovovýroba pro bytové domy: mříže na dveře, zabezpečení sklepů, zamřížování dveří

01. 10. 2012
Naše firma pracuje i pro SVJ - sdružení vlastníků bytových jednotek a bytová družstva. Pro bytové domy vyrobíme mříže na dveří společných prostor, zabezpečíme mřížemi sklepy, okénka do sklepů, garáží. Vyrobíme také sklepní kóje.

Schody a schodiště

10. 08. 2012
Vyrobíme Vám konstrukce pro schody i schodiště. Umíme si poradit i se stísněným prostorem. Pokud potřebujete překonat velký výškový rozdíl a nemáte prostor, kam schoditě položit, bude možná i pro Vás řešením tzv. mlynářské schodiště, neboli mlynářské schody.

Výhodou je, že nepotřebujete velký plošný půdorys a překonáte poměrně velký výškový rozdíl. Nahoru je schodiště pohodlné, dolů je někdy lépe jít pozpátku.

Zábradlí pro novou výstavbu RD

23. 05. 2012
Momentálně v naší dílně vyrábíme zábradlí pro balkony a terasy nové výstavby rodinných domů v Pohořelicích. Důvěru nám opět pro jevila firma RD Brist, s.r.o..

Stavební sezóna...

20. 03. 2012
Venku vykukuje sluníčko, stavební sezóna se pomalu rozjíždí. Pokud přemýšlíte o oplocení, zábradlí, nebo nových schodech k domu, jste na správném webu.

Jsme připraveni předložit cenové nabídky na jakékoli výrobky stavebního zámečnictví pro Váš dům.

Kované svícny

22. 12. 2011
Nově jsme mezi drobné kovářské výrobky zařadili kovové svícny. Všechny si můžete prohlédnout v naší galerii. Budete-li mít zájem si kovaný svícen zakoupit, můžete si o něj napsat na náš email.

Vánoční trhy Židlochovice

20. 12. 2011
Těsně před Vánocemi jsme se zúčastnili každoročně konaného trhu tradičních řemesel v Židlochovicích. Vidět jste mohli ukázky kovaných plotů a zakoupit si ručně kované svícny. Přejeme všem krásné Vánoce.