Telefon:
+420 739 830 062
Kontaktní formulář
X

O nás aneb co vše umíme

Kvalita. Osobní přístup. Dobrý servis. Hodnota pro zákazníka. To jsou naše firemní zásady.

Pracoval jsem v Anglii i v České republice a asi po osmi letech zámečnické a kovářské praxe jsem se rozhodl, že se budu kovovýrobě a kovářské praxi věnovat naplno. Před třemi lety jsem založil firmu a dnes se zabýváme výrobou plotů, kovaných plotů, stavebním zámečnictvím, provedeme také montážní a svářečské práce.

V naší praxi se nám vyplácí osobní přístup a naši zákazníci nás doporučují dál. To je pro nás nejlepší známkou kvality odvedené práce.

Součástí Vaší ceny není drahá reklama, nájem za obchodní prostory, ani nepřiměřená marže. Sídlíme ve vlastních prostorách, neplatíme drahý nájem a neplatíme reklamu. Našim zákazníkům jsme schopni dát férovou cenu.

Naši zákazníci jsou z celého jihomoravského kraje, např. z Blučina, Opatovice, Rajhrad, Rajhradice, Hajany, Židlochovice, Telnice, Měnín, Slavkov u Brna, Těšany, Brno, ...

Vyrobíme pro Vás: ploty, kované ploty, branky, brány, posuvné brány, zábradlí, schodiště, vrata, regály, balkony, přístřešky, kovové a ocelové konstrukce, okrasné ploty, kovové doplňky pro dům, kovové prvky zahradní architektury.

  S povrchem:
  • zinkování,
  • komaxit,
  • lakování.

  Dále provádíme svářečské, montážní práce a stavební zámečnictví.

  Doplňkově se zabýváme i drobnými kovářskými prácemi – výrobou různých doplňků pro dům a zahradu.