Nabízím

Níže najdete několik nejčastěji poptávaných příkladů zakázkové kovovýroby.

Při výrobě využíváme pouze kvalitní materiály, osvědčené pohony pro posuvné brány, kování, dlouhotrvající povrchové úpravy žárovým zinkem nebo žárový zinek v kombinaci s komaxitem (práškovou vypalovanou barvou RAL v jakémkoliv odstínu). Součástí naší práce je i odborné poradenství, případně statika či projekt. Dílo dodáváme na klíč, tj. zajistíme také stavební připravenost, klempířské, pokrývačské, zednické, elektrikářské a další práce. Velmi si dáváme záležet na detailu a kvalitně odvedené práci. Součástí je tedy i záruka či případný servis.

Baví nás designové a zároveň funkční výrobky, které podtrhnou charakter nemovitosti. Ukázky realizovaných zakázek najdete na stránce realizace

Spolupráce s předním výrobcem bran a plotů Wisniowski ...

Letos jsme navázali spolupráci s předním výrobcem bran a plotů Wisniowski. ( https://www.wisniowski.eu/cz/pro-domov/oploceni ). Díky tomu mohu nabídnout možnost uceleného řešení pro vaši nemovitost. Sladění garážových vrat, oken, dveří, brány, branky a oplocení do jednoho odstínu dodají vašemu domu dokonalost v každém detailu.

Jelikož dbám na kvalitu materiálu, technologii výroby i finální zpracování, osobně se jsem na vše podívat přímo do výroby. Přesvědčila mě nejen kvalita zpracování, ale i možnosti funkčních doplňků jako je Multibox - integrovaná poštovní schránka na balík s video telefonem nebo kódovým vypínačem zabudovaná přímo v brance s možností otevírání na dálku, možnost 3D vizualizace přímo na místě a v neposlední řadě rychlé dodání. Součástí bran jsou kvalitní motory, kování i povrchová úprava, která vydrží po řadu let a je stálobarevná (žárové zinkování + práškové lakování dle vzorníku). 

Katalogy ...

Neváhejte mě kontaktovat

Chcete vědět cenu vaší poptávky?